CICHA NOC, ŚWIĘTA NOC...

Przy dźwiękach tej i innych kolęd upłynął nam w piątkowe popołudnie czas z naszymi najbliższymi. 20 grudnia zaproszeni przez nas rodzice mieli okazję uczestniczyć w wystawianych po raz pierwszy Jasełkach.

Przygotowywaliśmy się do nich pracowicie, aby wszystko wypadło jak najlepiej. Były anioły, pasterze, królowie i dzieciątko w żłobeczku... Udało nam się stworzyć prawdziwy świąteczny klimat i odzwierciedlić wzniosłą chwilę narodzin maleńkiego Jezusa. Nie uwierzycie, ale mimo tremy widzieliśmy w oczach naszych bliskich dumę i radość- dla nas to najważniejsza nagroda! Po występach każdy wręczył swoim rodzicom własnoręcznie wykonany prezent składając przy tym świąteczne życzenia. Ten wspólnie spędzony przedświąteczny czas zbliżył nas wszystkich do siebie jeszcze bardziej.

Teraz szykujemy się na nadejście Nowego Roku i korzystając z okazji, w imieniu wszystkich uczniów i nauczycieli, chcemy życzyć wspaniałej zabawy sylwestrowej oraz szczęścia i pomyślności w nowym 2014 roku!