Dzień Postaci z Bajek

Każdy, nawet dorosły, ma w sobie coś z dziecka. Świetną okazją, by pokazać swoją dziecięcą naturę, był dzień 6 września - Dzień Postaci z Bajek! Czerwony Kapturek, Gumisie, Królewna Śnieżka, Piękna i Bestia, Scooby-Doo, Hello Kitty, Johnny Bravo, Król Lew, Myszka Miki... Swoje święto obchodzili wszyscy bohaterowie bajek - ci dobrzy i ci źli, ci realni i ci zupełnie fantastyczni - każdy bez wyjątku!!!

To wyśmienita okazja, żeby przypomnieć sobie ulubione bajki. Dlatego też każde dziecko przyniosło do szkoły swoją ulubioną książkę. Były zagadki, quizy i kalambury, a w nagrodę cukierki. Panie wychowawczynie przygotowały specjalną prezentację - zgadywankę, którą zaprezentowały na tablicy interaktywnej. W ramach edukacji plastycznej wykonaliśmy okładkę do książki własnego pomysłu. Po południu obejrzeliśmy bajkę o zabawnych Minionkach w ramach szkolnego ,,Mini-kina". Ten dzień na pewno zapamiętamy na długo.