ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

2 września 2013r. swoją przygodę z edukacją rozpoczęli nasi drodzy pierwszoklasiści. Dla najmłodszych jest to zawsze duże przeżycie. Aby pierwszaki kojarzyły to wydarzenie z przyjemnością i zabawą Miejski Ośrodek Kultury już tradycyjnie zorganizował dla dzieci koncert „PIERWSZA  KLASA – uczmy się, ucząc twórzmy…”.

Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Nie mogło obyć się bez „ślubowania wstępnego”, które złożyli nie tylko pierwszoklasiści, ale również wychowawcy klas pierwszych. Wychowawczyni naszej klasy pierwszej p. Magdalena Domarańczyk otrzymała z rąk prezydenta drobne upominki, które na pewno przydadzą nam się w szkole.

Od tego momentu jesteście już pełnoprawnymi uczniami. Drogie dzieci z całego serca życzę Wam samych sukcesów. Jestem przekonany, że będziecie je osiągać przy niewątpliwym wsparciu rodziców oraz nauczycieli. Pamiętajcie, że szkoła to miejsce gdzie będziecie zdobywać wiedzę, ale również miejsce gdzie będziecie się świetnie bawić i nawiązywać wspaniałe przyjaźnie – życzył najmłodszym uczniom prezydent Krzysztof Chojniak, czego i my z całego serca życzymy.