INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Dnia 2 września 2013r. o godz.10.00 uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2013/2014. Na inauguracji roku szkolnego w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 1 nie mogło zabraknąć uczniów, rodziców, jak i oczywiście grona pedagogicznego. Dla uczniów klasy Ia jest to początek wspaniałej szkolnej przygody z nauką i zabawą. Dla uczniów klasy IIa to koniec dwumiesięcznych wakacji i początek ponownej odkrywczej pracy.

Oficjalną część inauguracji poprowadziła pani dyrektor Monika Dziurzyńska - Warmus. Następnie uczniowie udali się wspólnie z wychowawcami do klasy na zabawy integracyjne z wykorzystaniem m.in. tablicy interaktywnej.

Ważną informacją jest fakt, iż właśnie rozpoczęty rok szkolny 2013/2014 zostal ogłoszony przez minister edukacji K. Szumilas ,,Rokiem szkoły w ruchu". W naszej szkole pamiętamy jak ważny dla sukcesów w nauce jest ruch. Mamy nadzieję ze tegoroczna inicjatywa ,,Roku szkoły w ruchu " pomoże nam odkryć nowe możliwości i zaszczepi w nas wszystkich zainteresowanie aktywnością fizyczną.