NASZA KOCHANA PANI JUSTYNA

Wychowawczynią klasy Ia jest pani Justyna Mordaka. Wszystkie dzieci bez wyjątku zakochane są w „swojej pani”.

Pani Justyna jest osobą lubianą przez dzieci, wie jak nie wywierając nacisku i presji na  najmłodszych zachęcić podopiecznych do zdobywania wiedzy. Ma  wielką cierpliwość do ruchliwości dzieci,  zaskakujących pytań i wypowiedzi uczniów.

Istotnymi cechami charakteru dobrego nauczyciela w młodszych klasach  jest też delikatność i wrażliwość, ponieważ dzieci w tym wieku często potrzebują przytulenia, pogłaskania po głowie czy pochwały, żeby mieć motywację do dalszego zdobywania wiedzy. Te cechy również posiada pani Justyna.

Lekcje prowadzone przez panią Justynę to naprawdę prawdziwa wyprawa do świata nauki.