ŚLUBUJEMY

16 października 2017 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste przyjęcie dzieci z klasy pierwszej do społeczności uczniowskiej. To wielkie wydarzenie nie tylko dla samych Pierwszaków, ale również dla ich rodziców, rodziny i nauczycieli.

Spotkanie rozpoczęło się od występu artystycznego Pierwszoklasistów. Na scenie - poza biciem ośmiu małych, przejętych serc - słychać było radosne piosenki i starannie wyrecytowane wiersze. Dziecięce debiuty odbiły się echem wśród widowni - nie zabrakło gromkich braw i wzruszenia. Następnie głos zabrała zastępca dyrektora p.Sylwia Grabska, kierując do dzieci ciepłe słowa zachęty oraz życzenia, by nigdy nie traciły zapału i ciekawości świata. Następnie  każde dziecko indywidualnie zostało pasowane na ucznia i dostało pamiątkowy dyplom oraz legitymację szkolną. Po części oficjalnej był czas na słodki poczęstunek.