OWOCOWA CZYTA DZIECIOM

 

 

Jak co roku, w naszej szkole odbyła się akcja OWOCOWA CZYTA DZIECIOM. W tym roku połączyliśmy akcję czytania dzieciom z Dniem Teatru. Dzięki pomocy i zaangażowaniu kilku Mam mogliśmy stworzyć Owocowy Teatr Kukiełkowy ;-) w trzech odsłonach. W pierwszej części mamy Mai i Glorii z klasy II wyrecytowały pięknie dla wszystkich dzieci wiersz "Szara Mysz w Teatrze". Kolejną niespodzianką był teatrzyk kukiełkowy przygotowany przez mamy Jasia, Stasia i Piotrusia z klasy III. Mamy wystąpiły w baśni "O rybaku i złotej rybce". Na zakończenie Maja i Gloria z klasy II razem ze swoimi mamami zabrały widzów do świata Słonia Trąbalskiego ;-)


Długie i gromkie brawa były oznaką zadowolenia naszej widowni ;


DZIĘKUJEMY wszystkim Mamom za pomoc w zorganizowaniu akcji OWOCOWA CZYTA DZIECIOM.
Oprócz teatrzyku, naszych uczniów spotkała dzisiaj jeszcze jedna niespodzianka. W korytarzu szkolnym pojawiła się macocha Królewny Śnieżki. Trochę straszna..., ale wszyscy chcieli zapozować z nią do zdjęcia. Dziękujemy p.Stasiak za wypożyczenie lalki, bez której Dzień Teatru nie byłby taki sam