DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH

"Drzwi otwarte" to dla rodziców i przyszłych uczniów okazja do poznania szkoły, spotkania z dyrekcją i nauczycielami.  Tegoroczne "drzwi otwarte" miały miejsce w naszej szkole 4 marca. Tego dnia rodzice przyszłych uczniów oraz sami przyszli pierwszoklasiści mogli nie tylko zwiedzić budynek szkoły i porozmawiać z nauczycielami, ale także mogli obejrzeć występy uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1.

Na początek, gości przywitali uczniowie klasy II i III w krótkim przedstawieniu pt."Galimatias z miesiącami" oraz zademonstrowali przepiękny taniec miesięcy do muzyki Vivaldiego "Zima". Później "pokazało się" szkolne koło taneczne i uczniowie klas IV-VI. Po krótkiej części artystycznej mali goście zostali zaproszeni do poszczególnych sal na zajęcia: plastyczne, komputerowe oraz zabawę z językiem włoskim. Wysłuchali też baśni J.Brzechwy "O stalowym Jeżu" , którą przepięknie przeczytała dla nich Marysia z klasy VI.

Na zakończenie Dnia Otwartego czekała na wszystkich słodka niespodzianka. Koło Młodego Odkrywcy otworzyło swoją produkcję czekolady. Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędziliście z nami ten dzień. Chcemy wierzyć, że wrócicie do nas we wrześnie, aby razem z nami uczyć się, bawić i poznawać świat.

DZIĘKUJEMY wszystkim za obecność!