OCZAROWANI TAŃCEM I...PANIĄ KAROLINĄ

Taniec oraz zabawy ruchowe przy muzyce rozwijają u dzieci wrażliwość estetyczną oraz zwiększają poczucie własnej wartości oraz odpowiedzialność. Poprzez taniec u dzieci rozwijają się ich indywidualne zdolności taneczne oraz muzyczne, a ponadto tego rodzaju spotkania zmuszają dziecko do koncentracji, uwagi, a także do podejmowania szybkiej orientacji oraz decyzji. Taniec wyrabia również u dzieci pozytywne cechy charakteru.

Reasumując taniec jest jednym ze sposobów  przeżywania, przekazywania emocji formą fizycznego oraz duchowego odreagowania, a co najważniejsze dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym do zabawy.
Pani Karolina prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy i przede wszystkim zwraca uwagę na indywidualne możliwości dziecka. Starannie i powoli pokazuje dzieciom kroki oraz figury tańca, tak aby każde dziecko zrozumiało dany krok układu tanecznego.  Pani Karolina zaskarbiła sobie bezwzględną przychylność wszystkich dzieci ucząc ich tańca :GANGNAM  STYLE”. Teraz wszyscy czekają na piątek i… panią Karolinę.