Rekrutacja

W roku szkolnym 2014/15 planujemy uruchomienie "zerówki" oraz klasy I. Prowadzimy również rekrutację uzupełniającą do klasy II, III i IV.

Najważniejszym kryterium przyjęcia dziecka do szkoły jest rozmowa z Rodzicami, podczas której obydwie strony (szkoła i opiekunowie dziecka) omawiają zasady współpracy oraz określają swoje oczekiwania i zobowiązania.

Kandydaci wezmą udział w rozmowie i specjalnie przygotowanych zabawach, mających na celu określenie dojrzałości szkolnej dziecka w sferze intelektualnej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem  szkoły lub uzyskaniem informacji o dostępności wolnych miejsc, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 501 70 35 07, 601 99 73 63 w celu umówienia się na spotkanie.

Nasza misja

Przyjazna szkoła, w której szczególną uwagę kierujemy na wysoki poziom nauczania; stworzenie atmosfery pracy, radości poznania, zaufania i bezpieczeństwa.

Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem i radością będą wkraczali w świat wiedzy i nauki.

Atuty naszej szkoły

-stawiamy na naukę logicznego myślenia
-zwiększona ilość godzin z przedmiotów obowiązkowych, która stwarza możliwość dokładnej realizacji podstawy programowej
-język angielski 5 godz. tygodniowo