Wakacyjny czas

Wakacyjny czas sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, różnego rodzaju wycieczkom oraz ciekawym zajęciom. Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 wiedzą o tym doskonale. Przez cały lipiec uczęszczali na wakacyjne dyżury. Podczas nich aktywnie spędzali czas bawiąc się przy muzyce, chodząc do kina oraz do MOK-u na wakacyjne przedstawienia. Podczas tego okresu wiele się nauczyli. Dzięki warsztatom z wyszywania na kanwie doskonalili posługiwanie się igłą oraz nauczyli wyszywać piękne wzory metodą krzyżykową. Oczywiście nie mogło zabraknąć zajęć dydaktycznych. Ci najmłodsi, zapoznali się z formą wypowiedzi pisemnej jaką jest list. Wspólnie z panią napisali go do swoich kolegów i koleżanek. Były też warsztaty kulinarne, podczas których uczniowie zrobili koktajle owocowe. Wspólnie z nauczycielem bawili się w Indian, budowali szałasy i oddawali się zabawie. Uczniowie naszej szkoły byli też na wycieczce w miejscowości Trzy Morgi. Wieś ta położona jest nad Pilicą, w swojskim krajobrazie. Znajduje się tam harcerski obóz wypoczynkowy. Dzieci mogły podziwiać piękną okolicę, pobiegać w lesie. Najbardziej podobało im się przechodzenie przez małpi most. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć….:)