,,Śpiew, życzenia, tulipany - piękny program dla Pań damy”

We wszystkich dziedzinach życia, pracy i nauki spotykamy kobiety. Wnoszą one poważny wkład w życie całego narodu, biorą udział we wszystkich akcjach społecznych, życiu politycznym, kulturowym. Nie brakuje ich wśród naukowców, nauczycieli. To właśnie ósmego marca obchodzony był Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji uczniowie przygotowali krótkie przedstawienie dla wszystkich pań i dziewczynek z naszej szkoły.

Chcąc uczcić ten dzień w szczególny sposób, śpiewali i recytowali życzenia płynące prosto z serca. Podczas wystąpienia uczniów towarzyszyły nam same pozytywne uczucia. Na twarzach naszych koleżanek i drogich pań malował się uśmiech, a nawet popłynęły łzy szczęścia ;) Najwidoczniej przedstawienie się bardzo podobało, z czego wszyscy jesteśmy zadowoleni. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć…