WALENTYNKI NA OWOCOWEJ

W szkole dzisiaj zapanował kolor czerwony. Od rana wszyscy z niecierpliwością czekali na pojawienie się listonosza, który otworzy walentynkową skrzynkę, do której przez 5 dni wszyscy wrzucaliśmy kartki dla swoich sympatii i przyjaciół. Miron i Jaś spisali się doskonale w roli walentynkowych listonoszy. Dopilnowali, aby każdy uczeń i nauczyciel dostał walentynkę. Po lekcjach dla klas I - III odbył się quiz walentynkowy połączony z zabawami. Uczniowie chętnie wzięli w nich udział. W parach musieli ułożyć puzzle, dopasować w pary bohaterów bajek. Najwięcej zabawy było podczas zabawy, kiedy to chłopcy mięli nakarmić swoje koleżanki z zasłoniętymi oczami. Był także taniec na gazecie podczas którego świetnie się bawiliśmy. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali walentynkowe pudełeczko ze słodkościami i wróżbą walentynkową.