Świąteczne spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka

18 stycznia 2016 r. odbyło się świąteczne spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 zaprosili swoich najbliższych na bogatą część artystyczną. Uroczystość rozpoczęła Wicedyrektor naszej szkoły, p. Sylwia Grabska, która powitała wszystkich zebranych gości oraz złożyła życzenia noworoczne. Po części oficjalnej uczniowie klasy V i IV wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój i zaprosili do wspólnego kolędowania. W części drugiej spotkania zaprezentowało swoje układy Szkolne Kółko Taneczne. Na zakończenie wystąpili najmłodsi uczniowie - klasy I-III, którzy w tańcu, wierszu i piosence przekazali wszystkim Babciom i Dziadkom jak bardzo ich kochają. Ten wspaniały montaż słowno – muzyczno – taneczny to balsam dla ducha i ucha, zapewne na długo pozostanie w pamięci ukochanych Babć i Dziadków, którym życzymy wiele uśmiechu i radości w chwilach spędzonych z wnukami :-)