Wieczór Wigilijny...

 

 

"Wspomnienia.. wspomnienia. 
Ile ich w życiu, ale najmilsze są te z wieczerzy wigilijnej. Biały opłatek nas łączy, bo dzień ten to święto chrześcijańskiej miłości".

W czwartek i piątek Uczniowie naszej szkoły zaprosili swoich najbliższych oraz nauczycieli na program poetycko- muzyczny pt. "Wigilijny Wieczór Wspomnień". Podczas spotkania wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie wyrecytowali pięknie wiersze przeplatając je znanymi kolędami i pastorałkami. Mogliśmy także wysłuchać utworów zagranych na instrumentach muzycznych przez naszych uczniów. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym życzenia bożonarodzeniowe i zaprosiła na słodki poczęstunek.

Uczniom DZIĘKUJEMY za wzruszający występ, a Rodzicom za liczne przybycie i wspólne kolędowanie.