ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo. 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków. Tego dnia w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.

Pani Dyrektor serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli i życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym oraz odczytała list Pani Minister Edukacji Narodowej. Po oficjalnym powitaniu przez Panią Dyrektor swoje pięć minut mięli uczniowie, którzy w sposób zabawny pożegnali wakacje i powitali nowy rok szkolny. Po części artystycznej każda klasa udała się do swojej sali z wychowawczynią, aby tam zapoznać się z planem lekcji oraz poprzez zabawę przywitać się z kolegami i koleżankami po 2 miesiącach wakacji. Wszystkim uczniom życzymy w tym roku szkolnym wielu sukcesów, samych piątek. Uczcie się jak mówicie "w dechę" i niech z Was szkoła ma pociechę!