Wakacji czas...

Po całym roku wytężonej nauki i pracy pedagogicznej, dydaktycznej i wychowawczej nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji.
Cieszą się dziś przede wszystkim uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.

Pożegnamy na dwa długie miesiące naszą szkołę, bo absolutnie wszyscy zasłużyliśmy na odpoczynek.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego zgromadziła uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie zaprezentowali piękną część artystyczną. Z humorem przypomnieli niektóre spośród wielu zdarzeń ze szkolnego życia. Z wielką przyjemnością i uśmiechem na twarzach wysłuchaliśmy dziś jak pięknie dla nas występowaliście. Drodzy uczniowie jesteśmy z was naprawdę dumni i cieszymy się nawet wtedy, gdy nie zawsze powiecie coś nieskładnie.

Pani Dyrektor w obecności nauczycieli i rodziców wręczyła wyróżnienia i nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Przed nami czas wakacji, a więc czas relaksu, odprężenia. Wszyscy będziemy miło spędzać czas, czy to w górach czy nad rzeczką. Cokolwiek będziecie robili pamiętajcie, żeby było to bezpieczne. Uczniów, którzy nie mają pomysłu spędzenia wakacji – zapraszamy do szkoły. Zapewniamy wiele atrakcji i wspaniałą zabawę. Pozostałym, którzy wyjadą gdzieś daleko życzymy niezapomnianych przygód i wrażeń. Mamy nadzieję, że wrócicie wypoczęci, gotowi do nauki we wrześniu.

Do zobaczenia po wakacjach.!!!!