,,Owocowa czyta Dzieciom”

 

 

W ramach kampanii ,,Owocowa czyta Dzieciom” uczniowie naszej szkoły w dniach 10-12.06.2015r. odwiedzili Prywatne Przedszkole "Villa Bambini", Samorządowe Przedszkole nr 20 oraz Samorządowe Przedszkole nr 24, aby swoim młodszym kolegom i koleżankom umilić czas czytając wiersze Doroty Gellner. Pisarka ma na swoim koncie bajki oraz mnóstwo wierszy, opowiadań i rymowanek dla dzieci. Na zakończenie acji "Owocowa czyta Dzieciom" na uczniów naszej szkoły czekała niespodzianka. W piątek specjalnie dla nich przeczytały mamy kolegów z klasy I oraz grono pedagogiczne. Czytanie przez zaproszonych rodziców, jak również przez nauczycieli okazało się wielkim zaskoczeniem. Chyba nigdy dzieci z tak wielką ciekawością nie słuchały wierszy, jak tego dnia. Na ich twarzach malowało się zaskoczenie i wielka radość. Szczególną uwagę zwrócono na przebrania występujących osób. Zobaczcie i oceńcie sami zaangażowanie rodziców i nauczycieli . Mamom, które nam pomogły - BARDZO DZIĘKUJEMY!