FERIE ZIMOWE 2015

Tegoroczne ferie zimowe dobiegły końca. Każdy z nas ma z pewnością wiele do opowiedzenia. Wielu z Was wyjechało, a Ci co zostali w domu chętnie przychodzili do szkoły, aby razem z nami zabić nudę i miło spędzić czas.

Ferie zimowe z Owocową obfitowały w wiele atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były warsztaty plastyczne, na których powstały super prace, warsztaty kulinarne, dzięki którym poznaliśmy nowe smaki kuchni włoskiej oraz sami smażyliśmy faworki. Zajęcia w plenerze oraz zajęcia sportowe, w czasie których poznaliśmy m.in. podstawowe techniki boksu, podstawowe kroki taneczne. Bardzo fajnie było pojeździć na łyżwach, zwłaszcza kiedy okazało się, że jeździmy lepiej od naszych wychowawczyń :). Jak minęły nam ferie zimowe w szkole? Zobaczcie sami.