BAL KARNAWAŁOWY 2015

Ostatni dzień I semestru nauki za nami. Zakończyliśmy to półrocze balem karnawałowym.

W szkole pojawiły się księżniczki, wróżki, piraci, rycerze, policjant, karatecy i inne cudaki. Humor dopisywał wszystkim uczestnikom balu. Program był urozmaicony wieloma atrakcjami. Na początku odbył się długo oczekiwany przez wszystkich uczniów "Pokaz talentów".

Dzieci zademonstrowały swoje talenty - śpiew, taniec, wyczyny sportowe i talenty muzyczne.

Były zawody w jedzeniu pączka na czas. I wydawało się to takie proste, póki nie okazało się, że wygrywa ten, który zje pączka jak najszybciej i bez oblizywania się. Wybraliśmy również najfajniejszy kostium karnawałowy. Było wiele śmiechu i zabawy. Uczniowie chętnie bawili się przy muzyce. Był pociąg, makarena, kaczuchy, tańce w kółeczkach i parach.
I semestr uważamy więc za oficjalnie zamknięty.