„Piotruś Pan” Teatr Arlekin w Łodzi

Piotruś Pan rządzi Nibylandią - fikcyjną krainą wiecznego dzieciństwa, marzeń i wyobraźni. Trafiają doń dzieci, które posiadają wiarę, tak zwani wybrańcy Piotrusia. Ilu dorosłych marzyło, by choć przez chwile znów poczuć się dzieckiem? Ile dzieci chciało, choć przez minutę stać się dorosłymi? Kto choć raz w życiu nie zapragnął latać? Czy jest choć jedna osoba, która nie marzyła, by na statku pirackim przemierzać morza i oceany? Uczniowie naszej szkoły wybrali się dziś na wycieczkę do Teatru ARLEKIN w Łodzi, na spektakl "Piotruś Pan", by spróbować odpowiedzieć na te wszystkie pytania. Przedstawienie było barwno-muzyczno-fantastycznym przeżyciem, gdzie świat lalek przeplatał się ze światem ludzi. Wszystkie dzieci oglądały je z wielkim skupieniem i zainteresowaniem. Na zakończenie uczniowie mieli okazję stanąć na deskach teatru i zrobić pamiątkowe zdjęcie z aktorami.

M.Ch.