JASEŁKA

 

 

W piątek 17.12.14 roku jak co roku w naszej szkole, odbyło się spotkanie wigilijne w klasach z wychowawcami, a po nich jasełka szkolne. Historię narodzenia Jezusa przedstawili uczniowie klas I-IV pod kierunkiem pani Magdaleny Kuligowskiej. Obok małego Jezuska, Maryi, Józefa występowali pastuszkowie, aniołowie, królowie. Po jakże pięknym występie naszych uczniów, wspólnie śpiewaliśmy kolędy .

Okres świąt Bożego Narodzenia, to czas szczególny, gdy wszyscy zasiadamy przy jednym wigilijnym stole i składamy sobie wzajemnie najlepsze życzenia, łamiąc się opłatkiem. Pani dyrektor złożyła życzenia dzieciom oraz wszystkim zaproszonym gościom. Była niezwykła atmosfera pełna radości i magii.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i piękny występ. To niezwykle miłe dla wychowawców zobaczyć starania uczniów. Pani Małgorzacie Chwastowskiej i pani Sylwi Kopińskiej dziękujemy za przygotowanie pięknej szopki bożonarodzeniowej oraz pomoc przy przygotowaniach do jasełek. Było nam niezwykle miło gościć rodziców, dziadków i najbliższą rodzinę naszych uczniów. Życzymy wesołych, spokojnych, a przede wszystkim rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.