MIKOŁAJKI

Dzisiejszego dnia nie da się szybko zapomnieć... Był to dla nas dzień pełen zabawy, uśmiechu i niespodzianek. Królowało dziś hasło "kto mikołajkowo ubrany, ten nie pytany", więc w szkole pojawiły się same Mikołaje, Renifery, Śnieżynki i tym samym byliśmy "nietykalni"  I nikt nie martwił się, że czegoś nie umie, bądź o czymś zapomniał. Ogromną niespodzianką była dla wszystkich dzieci wizyta najbardziej lubianego i wyczekiwanego gościa - Świętego Mikołaja. Kochany Staruszek z siwą brodą obdarował wszystkich prezentami. A dzieci odwdzięczyły się wierszykami, piosenkami oraz świątecznymi pierniczkami. Na zakończenie dnia uczniowie ubrali wspólnie szkolną choinkę. To był naprawdę magiczny dzień...