HAPPY HALLOVEEN

Będziemy Was straszyć duchami i zmorami,

bośmy łącznikami z tamtymi stworami.

Jeśli więc nie chcecie złych strachów w swym domu,

musicie nam dać dużo cukierków po kryjomu!

31 października świętowaliśmy Halloveen. Do szkoły przyszły wiedźmy, potwory, duchy, czarodzieje, czarownice i nie wiadomo kto jeszcze, brrr...

Niezwykły i tajemniczy nastrój stworzyły zgaszone światła i wydrążone, świecące dynie, wykonane przez dzieci.

Nasze szkolne Halloveen rozpoczęło się od krótkiego występu uczniów klasy IV, w którym przybliżyli nam historię Halloween oraz zademonstrowali taniec i śpiew do piosenki „Happy Halloween”. Następnie musieliśmy zdobyć ducha, który pojawił się w szkole i zawisł na jednej z lamp w naszej sali rekreacyjnej. A ile było radości, kiedy okazało się, że duch kryje w sobie mnóstwo cukierków :). Jak na Halloveen przystało odbył się konkurs na „najfajniej wyciętą dynię” oraz konkurs na „najstraszniejszy strój”.

Było mnóstwo słodyczy, strachu, zabawy i uśmiechu :).