ZAJĘCIA DODATKOWE!!!

 

 

 

Przypominamy wszystkim uczniom oraz rodzicom naszej szkoły, że od poniedziałku 15. 09. 2014 r. rozpoczynają swą działalność rozmaite koła zainteresowań.

W tym roku szkolnym na uczniów klas 1-3 przygotowane zostały następujące formy aktywności pozalekcyjnej:

  • Koło podróżnicze (poniedziałek, godz. 14.05 – 14.50) prowadzone przez p. Sylwię Kopińską, przybliży uczniom twórczość, życie oraz działalność francuskiego pisarza Juliusza Verne.

  • Koło języka niemieckiego (poniedziałek, godz. 15.00 – 15.45) prowadzone przez p. Kamilę Okulińską – Bąkowicz, udoskonali kompetencje językowe uczniów klas najmłodszych tj.: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu.

  • Szachy (wtorek, godz. 14.05 – 14.50) prowadzone przez p. Jacka Stańczaka, przybliżą dzieciom podstawy oraz taktykę gry w szachy.

  • Koło języka włoskiego (środa, godz. 14.05 – 14.50) prowadzone przez p. Magdę Kuligowską, zapozna uczniów z językiem świata wysokiej kultury, mody, wykwintnej kuchni, sztuki, opery, klasycznego piękna i nowoczesnego design'u.

  • Tańce (środa, godz. 15.00 – 15.45) prowadzone przez p. Magdę Kuligowską, pozwolą udoskonalić umiejętności taneczne oraz rytmiczne najmłodszych uczniów naszej szkoły.

  • Koło plastyczne (czwartek, godz. 14.05 – 14.50) prowadzone przez p. Małgosię Chwastowską, zapozna dzieci z podstawowymi pojęciami związanymi z malarstwem oraz zaprezentuje im niecodzienne techniki plastyczne.

  • Koło teatralne (piątek, godz. 14.05 – 14.50) prowadzone przez p. Martę Nowak, przeniesie uczniów w świat teatru, gdzie wcielając się w aktora będą ćwiczyć swoją pamięć, głos i ruch sceniczny, a efekty pracy będziemy mieli okazję zobaczyć na szkolnych przedstawieniach.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW!