Szkoła woła nas z daleka, już tornister na nas czeka!

Z dniem 1 września 2014 roku, uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 1 w Piotrkowie Tryb.

W pierwszym dniu po wakacjach, nieśmiałych pierwszoklasistów i troszkę pewniejsze dzieci ze starszych klas, którzy przybyli licznie w towarzystwie swoich rodziców – powitała serdecznie Pani Dyrektor szkoły wraz ze wszystkimi nauczycielami.

Po krótkiej części artystycznej, podczas której uczniowie klas trzecich zaprezentowali wszystkim przybyłym swoje zdolności recytatorskie, a Pani Dyrektor odczytała "List Rzecznika Praw Dziecka do uczniów z okazji rozpoczęcia rokuszkolnego 2014/2015" – uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, by podczas zajęć integracyjnych poznać lepiej siebie nawzajem, swoich nowych kolegów i koleżanki oraz swoich wychowawców.

Zabawie, wakacyjnym wspomnieniom i wyobrażeniom o nowej szkole nie było końca.

Zajęciom tym, tak jak i całej pracy wszystkich naszych nauczycieli przyświecałą idea, aby uczyć się – bawiąc się.

Wierzymy, iż nadchodzący rok szkolny będzie bogaty w nowe doświadczenia i wiedzę, która pomoże naszym dzieciom stać się dobrymi, mądrymi ludźmi, otwartymi na świat innych ludzi, którzy nie zapominają, że wyobraźnia wzbogaca życie, a marzenia są po to, aby je realizować.

Uczniów, nauczycieli i rodziców witamy serdecznie w progach naszej szkoły i życzymy w nowym roku szkolnym samych sukcesów i dni pełnych uśmiechu.