MY I „GANG WIEWIÓRA”

 

Według wielu uczniów naszej szkoły, lipiec to najlepszy miesiąc w szkole. Dlaczego? Nie ma wprawdzie teraz normalnych zajęć lekcyjnych, ale o nudzie nie ma mowy. Kino, basen, spacery, gry i zabawy na placu zabaw, zajęcia komputerowe… jednym słowem - każdy dzień pełen wrażeń.

Dzisiaj wybraliśmy się do kina Helios na film pt."Gang Wiewióra". Ta ciepła, opowiadająca o przyjaźni, pełna zabawnych gagów opowieść bardzo przypadła nam do gustu. Bajka z tak uniwersalnym przekazem, a zarazem tyloma emocjonalnymi scenami po prostu nie mogła nam się nie spodobać. Po obiedzie nabraliśmy ochoty do zabawy na świeżym powietrzu. Tak więc kino, restauracja i plac zabaw - zaliczone.

Spiżarnia pełna orzechów to podobno marzenie każdej wiewiórki, a my życzymy sobie więcej takich fajnych, sympatycznych wyjść i zachęcamy wszystkich naszych uczniów do korzystania z naszej wakacyjnej oferty.