Szkoła żegna nas...już wakacji czas!

Za nami kolejny rok przepełniony dozą doświadczeń, wszechstronnej wiedzy, przygód i atrakcji. Każdy starał się jak mógł, by wypaść jak najlepiej. Sięgaliśmy po wiedzę z wszelakich dziedzin, od matematyki- królowej nauk, po przyrodę, geografię, a nawet astronomię. Wierzcie lub nie, ale te 10 miesięcy spędzonych razem w ławkach szkolnych, na rozmaitych wycieczkach, spotkaniach, zajęciach, zbliżyło nas do siebie i zacieśniło więzi przyjaźni. Choć nie zawsze było łatwo i czasem napotykaliśmy trudności to każdy z nas wyniósł z tego jakiś morał. Pamiętajcie, że wspólnymi siłami wszystko staje się możliwe!

Teraz, gdy już każdy może spokojnie odetchnąć, trzymając w rękach owoc swojej całorocznej pracy czyli świadectwo, możemy śmiało ruszyć po przygodę udając się na długo wyczekiwany wakacyjny wypoczynek!

Życzymy Wam kochani samych pogodnych dni, pełnych rozmaitych przygód, zabaw i atrakcji! Pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie, bo przecież chyba wszyscy chcemy spotkać się już we wrześniu na rozpoczęciu nowego roku szkolnego? Do zobaczenia!