PROJEKT – SZKOŁA NA SZÓSTKĘ

 

 

Szanowni Państwo


Miło nam poinformować, że z dniem 1. września 2014 roku rozpoczynamy realizację projektu „Szkoła na szóstkę”.

Zapraszamy rodziców dzieci z roczników 2004 i 2005 do składania wniosków o przyznanie trzyletniego stypendium na naukę w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Owocowej 12. Zapraszamy wszystkie dzieci pragnące kontynuować naukę w klasach IV-VI. Dla grupy objętej wsparciem nauka odbywać się będzie bezpłatnie. (okres 01.09.2014 – 31.08.2017).

Atuty naszej szkoły

-stawiamy na naukę logicznego myślenia
-zwiększona ilość godzin z przedmiotów obowiązkowych, która stwarza możliwość dokładnej realizacji podstawy programowej
-język angielski 5 godz. tygodniowo
-16-sto osobowe oddziały klasowe
-bardzo dobre warunki lokalowe i bogato wyposażone sale lekcyjne
-dogodne położenie - w samym centrum, ale z dala od zgiełku miasta
-godziny otwarcia 7.30 - 16.30 (zajęcia obowiązkowe 8.30 - 14.00)
- smaczny dwudaniowy obiad i podwieczorek; w ciągu całego dnia przekąski i napoje (dzienna stawka żywieniowa 7,00 PLN)
-brak prac domowych (cały materiał realizowany jest w czasie pracy popołudniowej z nauczycielem)
-liczne koła zainteresowań ( koło matematyczne, koło młodego odkrywcy, koło młodego podróżnika - geograficzne, zajęcia szachowe)
-dla chętnych dodatkowe zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne i sportowe

Nasza misja

Przyjazna szkoła, w której szczególną uwagę kierujemy na wysoki poziom nauczania; stworzenie atmosfery pracy, radości poznania, zaufania i bezpieczeństwa. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem i radością będą wkraczali w świat wiedzy i nauki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem szkoły lub uzyskaniem informacji o dostępności wolnych miejsc, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 501 70 35 07, 601 99 73 63 w celu umówienia się na spotkanie. Budynek szkoły i naszą działalność można obejrzeć również na www.owocowa.edu.plDYREKTOR SZKOŁY

Monika Dziurzyńska-Warmus