TENIS KROK PO KROKU

Rozpoczęliśmy drugi semestr szkolny, a wraz z nim powróciliśmy także do nauki gry w tenisa. "Uzbrojeni" w ubranie oraz buty sportowe stawiliśmy się na kortach hali balonowej OSiR. Pan Jacek miło nas powitał, przypomniał o zasadach bezpieczeństwa podczas zajęć, po czym szybko przeszliśmy do rozgrzewki i małej partii hokeja (tu Was zaskoczymy- nie na lodzie). Już po chwili każdy ze swoją rakietą tenisową ćwiczył uwagę, koncentrację i szybkość reakcji przebijając piłeczkę przez siatkę. Radość była ogromna kiedy udało nam się odbić piłkę tak, że trafiła na drugi koniec kortu! Pan Jacek był z nas bardzo dumny!

Na zakończenie zajęć mogliśmy trochę podpatrzeć jak grają tenisiści starsi od nas. Pełni podziwu wróciliśmy do naszej szkoły. Kolejne przygody z tenisem już za tydzień!