BO JA TAŃCZYĆ CHCĘ!

Zakończyliśmy już dwutygodniowe ferie i czas było zabrać się za nowe obowiązki szkolne. Co tu dużo mówić, pewnie niejednemu z Was ciężko było rano wstać po takiej długiej przerwie? Nie ma się co smucić kochani! Trzeba złapać nowy wiatr w żagle i brać się ostro do pracy.

Już w pierwszym dniu zajęć- rozpoczynającym nowy semestr szkolny- utrwaliliśmy sobie dotychczas zdobyte wiadomości, aby z nową energią stawić czoła naukowym wyzwaniom. Po zajęciach, w karnawałowym wręcz humorze, stawiliśmy się na zajęcia taneczne z naszą ulubioną panią Karoliną. Na początek szybka rozgrzewka- porozciągaliśmy wszystkie partie mięśniowe, naładowani pozytywną energią mogliśmy nareszcie oddać się w pełni muzyce! Trochę szaleństw, wygibasów, pląsów i zaraz temperatura w sali była niczym w lecie! Pani Karolina nauczyła nas kroków nowego układu tanecznego, także niebawem będziecie mogli być może zobaczyć efekty naszych zdolności tanecznych.

Każdemu polecamy taką formę ruchu! Nieco zmęczeni, ale w pełni zadowoleni czekamy na to, jakie atrakcje przyniesie jutrzejszy dzień!